Kurumsal / Hakkımızda

Petimor Evcil Hayvan Ürünleri, ülkemizde her geçen gün daha da büyüyen evcil hayvan gıda ve aksesuar sektöründe, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuş, sokak hayvanları ve ihtiyaç sahibi hayvanları gözetmek için ticari bütçesinden pay ayıran bir firmadır. Kuruluş amacı, özel ve saygın bir pet shop satış ağı oluşturmaktır. Her ürünün en kalitelisi, en tazesi ve müşteriler tarafından bir çok arzu, dilek ışığında yenilenmiş ürün skalası; sokak hayvanlarına kendini adayanlara özel ürünleri  ve daha birçok farklı ürünüyle Petimor Evcıl hayvvan Ürünleri,  olarak en kısa zamanda yurtiçi pazarın kalitesini belirlemek amacındayız. Evcil hayvanların tıpkı bizler gibi birçok ihtiyacı olduğunu hepimiz biliriz. Hatta neredeyse bir çocuk mesabesinde arzuları ve ihtiyaçları olan, daha yavruluk çağından itibaren sahiplerinin her türlü jestini kabul eden bu uysal varlıklara, merhamet ve sevgi ile bir çok yardımda bulunmak isteriz. Petimor Evcıl hayvvan Ürünleri firması olarak bizler sizin bu hassasiyetinizi, sevgi ile oluşan bağlarınızı ticari bir plana dökerken, herhangi maddesel ticaret anlayışından uzak durmayı tercih ettik. Çünkü canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet isterBu hassasiyet, ürünlerin tazeliğinden tutun, en dayanıklı oyuncaklara kadar bizim satış politikamızı belirler. İşte bu satış politikası ile kurulmuş firma, sizin arzularınızı daha siz alışveriş yapmadan bilmekteyiz. Çünkü bizlerde evcil hayvan sahipleri olarak bu firmayı kurduk ve tazelik, uzun ömürlü ihtiyaç arzularınızı en az sizin kadar hissetmekte ve ihtiyaç duymaktayız. Mamadan, köpek oyuncaklarına kadar uzanan bu devasa ürünlerin arasında, ihtiyacınız olan bütün evcil hayvanlara özel yapılmış, en iyi markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, ürünlerini temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu markalarla olan bağımız sayesinde, ürün iade ve değişimleri konusunda oldukça iddialı bir konumdayız. Müşterilerimizin gizliliğini korumak (bunun için alışveriş işlemlerinde 256-bit SSL şifreleme kullanmaktayız yani kredi kartı ve adres bilgilerinizsistemimize şifreli olarak kaydedilmektedir), ayrımcılık yapmamak, transparan ve adil satış şartları sunmak başlıca ilkelerimiz arasındadır. Ayrıca çalışanlarımızdan, rakiplerimize kadar kurduğumuz tüm ilişkiler de karşılıklı güveni, saygıyı gözetiyoruz.

Yukarıda bulunan sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz durumunda tüm kampanyalardan ve güncellemelerden haberdar olabilirsiniz.

 

Site içerisinde her hangi bir sorun yaşanması yada her hangi bir konuda bilgil alabilmeniz için 4 farklı iletişim yolu bulunmaktadır. Aşağıda bulunan iletişim seçeneklerini kullanarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata kısa süre içerisinde geçebilirsiniz.

  • 📞 Telefon: Haftanın 5 günü 09:00– 18:00 saatleri arasında 0552 738 46 67 no’lu destek hattımızdan,
  • 📞 Telefon:Cumartesi Günleri 10:30- 15:30 saatleri arasında 0552 738 46 67 no’lu destek hattımızdan,
  • 📝 İletişim Formu: 24 saat sitemizin ana sayfasında sağ üst köşesinde yer alan Online İletişim Formu‘ndan,
  • 📱   WhatsApp : Hafta içi 09:00 – 18:00  Cumartesi Günleri 10:30- 15:30 saatleri arasında “WhatsApp” üzerinden bizimle iletşime geçebilirsiniz.

Sepetim

close